Salsa Jam V. II

BALKANLARIN SALSA BULUŞMASI

Müzik-dans dünyasının en büyük buluşmalarından biri daha İstanbul΄da gerçekleşiyor. Sofya΄nın en büyük salsa okulu PAMBOS DANCING CENTRE, 130 öğrencisiyle birlikte 1 Temmuz gecesi SALSA JAM PARTY V. II için Hyatt Regency Havuzbaşı΄nda..

 
İstanbullu dans tutkunları yaza hızlı giriyor. Salsa dansının T&uuml;rkiye΄deki &ouml;nc&uuml;s&uuml; Mundo Latino, 1 Temmuz Cumartesi gecesi b&uuml;y&uuml;k bir dans buluşması daha ger&ccedil;ekleştiriyor.</div>
 
Bulgaristan΄ın en büyük Salsa Okulu PAMBOS DANCING CENTRE, International Salsa Jam Party V.II için 130 Salsa öğrencisi ile birlikte Istanbul΄a geliyor.
1 Temmuz gecesi Hyatt Regency Havuzbaşı΄nda yapılacak International SalsaJam Parti΄nin ana amacı Istanbul΄daki dansseverleri, farklı uluslardan dansseverler ile kaynaştırmak.
 

 

Bu müthiş dans alışverişi ile dolu gecede Latin Müziği΄nin bir numaralı ismi DJ. Mehmet Ceyhan΄ın çalacağı ateşli ve kıvrak Latin müzikleri ile dans edip Bulgaristan Salsa Şampiyonları, Pambos Dance Group ve Mundo Latino Dans Grubu΄nun yepyeni dans showlarını keyifle izleyecek olan dans-severler, aynı gün düzenlenecek özel atölye çalışmasına da davetli. Bulgaristan΄da salsa konseptinin öncüleri olarak önemli başarılara imza atan, Avrupa΄nın önde gelen salsa kongrelerinde atölye çalışmaları düzenlemek ve performanslarını sergilemek üzere davet edilen Pambos ve Maria ikilisi, birikimlerini Türk dansseverler ile paylaşacak.
 
www.pambos.info
 
Parti   : 1 Temmuz Cumartesi
Saat   : 22.00΄den itibaren
Parti Giriş Ücreti  : 15 YTL (Bir içki dahil)


Tango - Salsa All For One!

Tango - Salsa All For One!
İstanbul, dans severlerin unutamayacağı, benzersiz bir etkinliğe hazırlanıyor. 9 Şubat Cuma gecesi, karizmatik, tutku dolu, “ağır” dansı tango ile ateşli, coşkulu, fettan salsanın aşk dolu birlikteliğinde buluşacağız.

After Work Salsa Gecemiz

After Work Salsa Gecemiz
After Work Salsa Gecemiz

Absolute Salsa @ Mirror

Absolute Salsa @ Mirror
ABSOLUTE SALSA gecelerimiz MIRROR RESTAURANT & BAR΄da BAŞLADI ve her CUMA, 22.00 den itibaren devam ediyor

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..
%100 Ücretsiz Tanıtım Workshopları