Salsa Jam 3

Salsa Jam 3
14 Ağustos Cumartesi

 

Latin dans dünyasının en büyük buluşmalarından biri daha İstanbul΄ da gerçekleşiyor. Bulgaristanın önde gelen Dans Stüdyolarından Varna şehrinde ki Alma Latina Dance Academy dansçıları 14 Ağustos Cumartesi gecesi SALSA JAM PARTY 3 için Romeo & Juliet΄in büyük terasında, Türk danseverlerle buluşuyor
 Sevgili Dans ve Müzik Dostlarımız
 
Coğunuzun bildiği gibi, Bulgaristan ve Türkiye, birbirini sosyal Latin dansları alanında,uzun yıllardır büyük bir çosku ile destelemekte.Salsa dünyasına oldukça yeni katılanlar için belki tarih gibi görünecek bu birlikteliğin her iki ülkeye de kazandırdıkları saymakla bitmeyecek gibisinden..Uluslararası paylaşılan bu salsa-dans aşkı, gerçek dostlukları,dans birlikteliklerini, ve hatta bazı gerçek aşkları da birlikte getirdi ve getirmekte!
 
Her iki ülkedede yapılan dans festivallerine karşılıklı katılımların yanısıra, dans merkezlerininde ayrı ayrı  geziler düzenlemesi ile bu dans birliktelikleri daha da sağlamlaştı.2003 yılından beri yapılan bu paylaşımlara, işte bir yenisi daha ekleniyor.
 
 
Salsa Jam 3
 
Belki, bizler, Mundo Latino (TR) ve Alma Latina Dans Akademisi (BG), Bulgaristan-Türkiye 3.özel Salsa buluşmasına vesile oluyoruz ama, bu etkinliğin asıl mimarları olacak olan sizleri, eskisi, yenisi,ve çiçeği burnundakileri,hepinizi 14 Ağustos Cumartesi gecesi Romeo & Juliet΄e davet ediyoruz.
 
Uzun yıllardır salsa dansına emek ve destek veren Romeo & Juliet΄in sahipleri ise bizleri ağırlamak ve bu etkinliğe yeni dekore ettikleri büyük teraslarında evsahipliği yapabilmek için sabırsızlanıyorlar..
 
O zaman, bizden ve onlardan workshoplar ile başlayacak bu etkinliğimizde görüşmek üzere diyoruz.
 
Gecenin  enerji dolu muzikleri, muhtesem showları bizlerden, tutku dolu ateşli dansları sizlerden diyoruz.
 
14 Ağustos Cumartesi akşamı 19.45 den itibaren görüşmek üzere diyoruz.
 
 
 
Workshop 1
 
19.45-20.45 Alma Latina( BG)
 
Workshop 2
 
20.45-21.45 Mundo Latino (TR)
 
Parti Başlangıç
 
 St:22.00
 
Lütfen gelişmeler ve detaylar için event sayfamıza göz atmaya devam ediniz
 
http://www.facebook.com/?sk=messages&tid=1544495574327#!/event.php?eid=134853086555479&ref=mf
 
En güzel yapıtların paylaşılarak ortaya çıkacağına inanan, meslektaşlarımıza, eğitmen arkadaşlarımıza bu geceye destek verdikleri  için şimdiden teşekkür ediyoruz.


Tango - Salsa All For One!

Tango - Salsa All For One!
İstanbul, dans severlerin unutamayacağı, benzersiz bir etkinliğe hazırlanıyor. 9 Şubat Cuma gecesi, karizmatik, tutku dolu, “ağır” dansı tango ile ateşli, coşkulu, fettan salsanın aşk dolu birlikteliğinde buluşacağız.

After Work Salsa Gecemiz

After Work Salsa Gecemiz
After Work Salsa Gecemiz

Absolute Salsa @ Mirror

Absolute Salsa @ Mirror
ABSOLUTE SALSA gecelerimiz MIRROR RESTAURANT & BAR΄da BAŞLADI ve her CUMA, 22.00 den itibaren devam ediyor

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..
%100 Ücretsiz Tanıtım Workshopları