CONEXION LATINO Vol.4

CONEXION LATINO Vol.4
23 Kasım Cumartesi
Yine Yeniden...Nişantaşı, The Sofa Hotel/ HallArts...
 
AYDA SADECE BIR KEZ...TADI DAMAĞIMIZDA KALIRCASINA..
 
Bu gece siziTürkiye'nin en gözde dans sanatçılarından Esin Teke & Emre Çay ile buluşturmak istedik..Showlarını.. kendilerini ve güzel danslarını özledik..
 
Bu gece size Mundo Latino'nun güzel bayanlarından, özenle çalışılmış bir koreografi sunmak istedik..
 
Bu gece sizi Türkiye'de ilk canlı SALSA müziğinin kadife sesi, bizlerin 15 sene önceki SALSA ilham kaynağımız ADRIANA SANTANA ile nostalji yapmaya davet etmek istedik..
 
CONEXION LATINO Vol.4
 
LATİN RÜZGARLARI, ŞEHRİN EN HİP SEMTİ NİŞANTAŞI'NDA EN HİP OTELİ THE SOFA HOTEL’DE ESMEYE DEVAM EDİYOR...
 
Ayda bir kez, The Sofa Hotel ‘HALLARTS΄ salonunda yer alan ‘’Conexion Latino’’ etkinlikler zincirinin dördüncü halkası 23 Kasım CUMARTESİ gecesi gene çok özel konuklarla gerçekleşecek. 
 
Latin Müzik ve Dans Dünyasında her zaman örnek ve kaliteli etkinliklere imza atan MUNDO LATINO ve Istanbul’un en kaliteli organizasyonlarına evsahipliğini yapan The Sofa Hotel, dans ve müzik severleri İstanbul’un en hip LATİN DANS gecesinde buluşturuyor.
 
Conexion Latino’nun bu ay ki konukları ..
 
**EMRE ÇAY & ESİN TEKE (Antalya) Çeşitli defa Türkiye Salsa Şampiyonu olan, Avrupa sahnelerinde ülkemizi defalarca en güzel şekilde temsil eden bu harika çift, yepyeni showları ile aramızda..
 
**MUNDOLATINO LADIES Team (Istanbul) Mundo Latino’nun güzel bayanları yeni showlarının premierini HallArts da yapacaklar..
 
ADRIANA SANTANA (Bogota- Kolombiya) Türkiye’ye canlı Latin/Salsa müziğini ilk kez 1997-1998 yıllarında tanıtan Adriana, etkinliğin onur konuğu. Kadife sesiyle Latin dans ve müzik severlere nostalji yaşatacak ve her zamanki gibi harika sahne performansı ile dinleyenleri adeta büyüleyecek..
 
Böyle bir etkinliğiin olmazsa olmazı, müziğin mimarları ise eşsiz tarzlarıyla herkese hitap eden
Maestro MEHMET CEYHAN ve Dj VOLKAN KAYATAŞ .
 
Dansı ve eğlenmeyi seven herkes bu etkinliğe davetli. En şık giysilerinizi giyip, Nişantaşı’nın kalbinde yer alan The Sofa Hotel’in sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapan özgün mekânı HallArts’ da dansın tadına varmak için eğlence takviminize şimdiden bu etkinliği not edin! 
 
 
Tarih: 23 Kasım 2013, Cumartesi 
Mekan: Hallarts, The Sofa Hotel, Nişantaşı
Kapı Açılış: 21:30
 
Parti Girişi : 30 tl
 


Tango - Salsa All For One!

Tango - Salsa All For One!
İstanbul, dans severlerin unutamayacağı, benzersiz bir etkinliğe hazırlanıyor. 9 Şubat Cuma gecesi, karizmatik, tutku dolu, “ağır” dansı tango ile ateşli, coşkulu, fettan salsanın aşk dolu birlikteliğinde buluşacağız.

After Work Salsa Gecemiz

After Work Salsa Gecemiz
After Work Salsa Gecemiz

Absolute Salsa @ Mirror

Absolute Salsa @ Mirror
ABSOLUTE SALSA gecelerimiz MIRROR RESTAURANT & BAR΄da BAŞLADI ve her CUMA, 22.00 den itibaren devam ediyor

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..
%100 Ücretsiz Tanıtım Workshopları