CONEXION LATINO Vol.3

CONEXION  LATINO Vol.3
Style Attack Edition
LATİN RÜZGARLARI, ŞEHRİN EN HİP SEMTİ NİŞANTAŞI'NDA EN HİP OTELİ THE SOFA HOTEL’DE EKİM AYI İTİBARİYLE YENİDEN  ESMEYE BAŞLIYOR...
 
Ayda bir kez, The Sofa Hotel ‘HALLARTS΄ salonunda yer alacak ‘’Conexion Latino’’ etkinlikler zincirinin üçüncü halkası 5 Ekim CUMARTESİ gecesi  çok özel bir konsept ile sonbahar-kış sezonunun açılışını yapacak..  STYLE ATTACK  Edition
Latin Müzik ve Dans Dünyasında her zaman örnek ve kaliteli etkinliklere imza atan MUNDO LATINO ve Istanbul’un en kaliteli organizasyonlarına evsahipliğini yapan The Sofa Hotel, dans ve müzik severleri İstanbul’un en hip LATİN DANS gecesinde buluşturmaya hazırlanıyor.
 
Conexion Latino’nun bu ay ki konukları çok özel..
Vanessa Lacedonia ( Milano) Kuba Salsasının en önemli isimlerinden Maykel Font’un güzeller güzeli partneri..
Eylem & Chanel ( Zürih) .. Avrupa’yı kasıp kavuran, çılgın ve seksi ikili..
Başarılı performansları, kendilerine özgü stilleri ile dans dünyasının bu sevilen isimleri, 5 Ekim gecesi, hem birbirinden güzel showlar sergileyip, dans edecekler, hem de aynı hafta sonu, Mundo Latino stüdyosunda, sadece bayanlara özel hazırlanan ‘Ladies Styling’ workshoplarında eğitim verecekler.
 
Böyle bir etkinliğiin olmazsa olmazı, müziğin mimarları ise eşsiz tarzlarıyla herkese hitap eden Maestro Mehmet Ceyhan ve Dj Volkan Kayataş .
Dansı ve eğlenmeyi seven herkes bu etkinliğe davetli. En şık giysilerinizi giyip, Nişantaşı’nın kalbinde yer alan The Sofa Hotel’in sanatsal etkinliklere ev sahipliği yapan özgün mekânı HallArts’ da  dansın tadına varmak için eğlence takviminize şimdiden bu etkinliği not edin! 
 


Tango - Salsa All For One!

Tango - Salsa All For One!
İstanbul, dans severlerin unutamayacağı, benzersiz bir etkinliğe hazırlanıyor. 9 Şubat Cuma gecesi, karizmatik, tutku dolu, “ağır” dansı tango ile ateşli, coşkulu, fettan salsanın aşk dolu birlikteliğinde buluşacağız.

After Work Salsa Gecemiz

After Work Salsa Gecemiz
After Work Salsa Gecemiz

Absolute Salsa @ Mirror

Absolute Salsa @ Mirror
ABSOLUTE SALSA gecelerimiz MIRROR RESTAURANT & BAR΄da BAŞLADI ve her CUMA, 22.00 den itibaren devam ediyor

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..
%100 Ücretsiz Tanıtım Workshopları