Bulgaristan Salsa Fest

11-13 Mayıs 2007.

 

Bulgaristan Salsa Festivaline Gidiyoruz!
Bu sene de Mundo Latino dan BG SALSA FEST e tekrar tam destek! 
ÜSTELİK COK DAHA UCUZ FIYATA!! 
 
Sevgili Salsa Dostlarımız ve Öğrencilerimiz
 
Daha öncede sizinle paylastığımız üzere;
Bu sene 3.cüsü yapılacak Bulgaristan Salsa Kongresi 11-13 Mayıs 2007 tarihleri arasında Sofia da olacaktır.
 
Biliyoruzki coğumuz bu tip Kongrelere katılmanın onemini artık çoktan anlamış bulunuyoruz. Bırakın dünyanin en iyi eğitmenlerinin bir arada bulunduğu ve workshoplar verdiği bu tip organizasyonlarda eğitim almak, muhteşem showlar seyretmenin yanısıra, işin en önemli, en güzel yanlarından biriside bizler gibi salsa yapan onlarca değişik milletten yüzlerce salsacı ile dansetmek salsa kültürümüzü ve bu dansa bakış açımızı inanamıyacağınız bir sekilde pozitif olarak etkileyecektir.
Mundo Latino 2006 yılındada BG Salsa Fest e full desteğini vermişti.Bu senede aynı şekilde kardeş kongremize desteğimizi veriyoruz.
Ayrıyeten Mundo Latino Team olarak yepyeni bir showla kongrede sahne alacağımız icin son derece mutluyuz. Vee Dj. Mehmet Ceyhan da bu sene performansı ile DJ box da yerini alacak!!
 
Otobüsle 8-10 saat arasi uzaklıkta olan Sofia, bizlere, rahatça ulaşabileceğimiz(arzu edenin otobüs, arzu edenin havayolu ile) Avrupa nın, Türkiyeden sonra en ucuz fiyatlı SALSA KONGRESİNİ sunuyor
http://www.bgsalsafiesta.com
Eger Yurtdışındaki ilk veya birkaçıncı Salsa Kongrenizin deneyimini biz Mundo Latino ile birlikte paylaşmak isterseniz, lütfen tüm detayları dikkatlice okuyup bizimle irtibata geçerek en kısa zamanda rezervasyon yaptırınız. 
 
Sevgili Dostlar, 3 günlük bu seyahatimizin ücreti sadece 210 Euro !!
Neler Dahil?
 
Vizeniz icin gerekli olan Kongre davet mektubunuzu ve  otel rezervasyonunuzu biz temin edecegiz 
Son model Mercedes 403 veya Safir (özel kiraladigimiz) otobüs ile  Istanbul-Sofia-Istanbul yolculuğu 
Sofia- Princess Hotel de 3 gece kalış,sabah kahvaltısı dahil (4 yıldızlı- Sofianin en iyi oteli ve kongredeki tüm konuk eğitmen dansçıların kaldığı otel). Double Odada 2 kişi 
Tum kongre ve otel rezervasyon işlemleriniz tarafımızdan halledilecektir. 
Salsa Kongresi Full Pass.Cuma aksamı showlar ve parti, C.tesi günü tüm workshoplar ve C. tesi gecesi showlar- parti girişi, Pazar Günü tum workshoplar ve Pazar gecesi Showlar- parti girişi
Neler Dahil Değil?
Bulgaristan vize giderleri(Gerekli evraklarınızı ve passportunuzu bize olmasi gerektiği zamanda teslim ettiğiniz takdirde tarafımızdan organize edilecektir.) 
Öğlen ve akşam yemekleri( Bulgaristan son derece ekonomik bir ülke olup çok makul fiyatlara yemek yiyebilmek mümkün dur) 
Oteldeki extra harcamalarınız 
Otel- Kongre Merkezi arasındaki ulaşım. Bu ulaşımın zahmetsiz olacağı bildirildi, cok yakın bir mesafe olduğundan taksiler paylasılanabilir ki taksi ücretlerinin 1-2 Euro civarında olacağı bildirildi.Aynı zamanda geçen seneki gibi, organizasyon tarafından shuttle lar organize edilmekte olup bunlardan bizlerinde faydalanması mümkün olacaktır. 
Otobüs Ulaşımı esnasındaki extra harcamalarınız..Yiyecek, içecek gibi... 
Kongre Workshopları ve partilerdeki extra harcamalarınız 
Yurt Dışı Cıkış Konut Fonu
Rezervasyon icin  ne yapmanız gerekiyor?
Pasaportu olmayan kişilerin acil olarak pasaport başvurusu yapmaları ...
VİZE alabilmeniz icin pasaport geçerlilik surenizin min 6. ay(tam) olması sarttr.Aksi takdirde vize almanızın imkani olmayacaktır. Vizeniz icin gerekli olan davet mektuplarınızı ve otel rezervasyonunuzun teyidini getirtebilmemiz icin En geç 1 hafta içinde, 9 Nisan P.tesi tarihine kadar tarafımıza full isim soyadı ve pasaport numaranızı bildirip, beyaz fon da cekilmis 3 adet vesikalik resminizle birlikte pasaportlarınızı ve 150 Euro ön odemeyi ve vize ücretini ulaştırmanız gerekmektedir.
 
Geri kalan ödeme 60 Euro  en gec 1 Mayıs Salı tarihine kadar yapılması gerekmektedir.
 
Bilgi:  Sofia icin Yola Cıkış tarihimiz 10 Mayıs Persembe Gecesi dir.Dönüş ise 13 Mayıs pazar gecesi gec vakit( parti sonrası) olacaktır. Tam zamanlama ve saatler daha sonra bildirilecektir.
:-) Rica..
SiZE EN İYİ ŞEKİLDE YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN LTFEN SİZDEN İSTENİLEN HER DETAYI ve DÖKÜMANI EKSİKSİZ ve ZAMANINDA TARAFIMIZA TESLIM EDİNİZKİ, SİZLERİN VE BİZLERİN RAHAT EDEBİLECEGİ BİR SEKİLDE TÜM HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLANABİLSİN.
BU ORGANIZASYONUMUZ HİÇ BİR TİCARİ AMAÇ TAŞIMAMAKTADIR.EXTRA OLARAK VERECEGİMİZ HER TÜRLÜ UĞRAŞLARIMIZ IÇİN( VİZE,  DAVETIYE MEKTUPLARI VS..)DOLAYISIYLA BİZLERE YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUZ.
VİZE KONUSUNDA MUNDO LATİNO OLARAK HİÇ BİR SORUMLULUK ALTINA GİRMEDİĞİMİZİ ÖNEMLE DUYURURUZ.
BU KONUDA SADECE GRUP OLARAK BAŞVURMA KONUSUNDA KOLAYLIK YAPMAKTAYIZ
 


Tango - Salsa All For One!

Tango - Salsa All For One!
İstanbul, dans severlerin unutamayacağı, benzersiz bir etkinliğe hazırlanıyor. 9 Şubat Cuma gecesi, karizmatik, tutku dolu, “ağır” dansı tango ile ateşli, coşkulu, fettan salsanın aşk dolu birlikteliğinde buluşacağız.

After Work Salsa Gecemiz

After Work Salsa Gecemiz
After Work Salsa Gecemiz

Absolute Salsa @ Mirror

Absolute Salsa @ Mirror
ABSOLUTE SALSA gecelerimiz MIRROR RESTAURANT & BAR΄da BAŞLADI ve her CUMA, 22.00 den itibaren devam ediyor

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..
%100 Ücretsiz Tanıtım Workshopları