Bulgaristan Salsa Fest

8-10 Mayıs 2009. 5.Bulgaristan Salsa Festivaline Gidiyoruz!

 

Bu sene de Mundo Latino’dan BG SALSA FEST’e tam destek!
 
Sevgili Salsa Dostlarımız ve Öğrencilerimiz;
 
Daha öncede sizinle paylaştığımız üzere
 
Bu sene 5.si yapılacak olan Bulgaristan Salsa Kongresi, 8-10 Mayıs 2009 tarihleri arasında, Sofya’da gerçekleşecektir.
 
Biliyoruz ki çoğumuz bu tip kongrelere katılmanın önemini artık çoktan anlamış bulunuyoruz. Bırakın dünyanın en iyi eğitmenlerinin bir arada bulunduğu ve workshoplar verdiği bu tip organizasyonlarda eğitim almak ve muhteşem showlar seyretmeyi, tüm bunların yanısıra işin en önemli ve en güzel yanlarından birisi de bizler gibi salsa yapan onlarca değişik milletten yüzlerce salsacı ile dansetmek, salsa kültürümüzün ve bu dansa bakış açımızın inanılmayacak şekilde pozitif olarak etkilenmesidir.
Otobüsle 8-10 saat arası uzaklıkta olan Sofya, bizlere rahatça (arzu edenin otobüs, arzu edenin havayolu ile) ulaşabileceğimiz Avrupa΄nın, en ucuz fiyatlı SALSA KONGRESİNİ sunuyor.
 
http://www.bgsalsafiesta.com
 
Eğer yurt dışındaki ilk veya birkaçıncı Salsa Kongresi deneyiminizi biz Mundo Latino ile birlikte paylaşmak isterseniz, lütfen tüm detayları dikkatlice okuyup bizimle irtibata geçerek en kısa zamanda rezervasyon yaptırınız.
 
Sevgili Dostlar, 3 günlük bu seyahatimizin ücreti sadece 220 Euro !!
 
Neler Dahil?
 
·         Vizeniz için gerekli olan Kongre davet mektubu ve otel rezervasyonunuzu biz temin edeceğiz.
·         Son model, özel kiraladığımız Mercedes 403 veya Safir otobüs ile  İstanbul-Sofya-İstanbul yolculuğu, 4 yıldızlı Sofya- Metropolitan Otelinde 2 gece, sabah kahvaltısı dahil, Double Odada 2 kişi konaklama. (3. gece için oda istendiği takdirde farkı ödenerek 3 gecelik rez. mümkündür.)
·         Salsa Kongresi Full Pass. Cuma akşamı showlar ve parti, C.tesi günü tüm workshoplar ve C.tesi gecesi showlar- parti girişi, Pazar günü tüm workshoplar ve Pazar gecesi Showlar- parti girişi dahildir.
 
 
Neler Dahil Değil?
 
·         Bulgaristan vize giderleri (Gerekli evraklar ve passportunuzu, zamanında teslim ettiğiniz takdirde tarafımızdan organize edilecektir): Vize ücreti, zorunlu seyahat sigortası ve randevu ücreti dahil....80 Euro. İşlemler vize yetkilisi seyahat acentası tarafından yapılacaktır.
·         Öğlen ve akşam yemekleri (Bulgaristan son derece ekonomik bir ülke olup çok makul fiyatlara yemek yiyebilmek mümkün.)
·         Oteldeki extra harcamalarınız
·         Otobüs Ulaşımı esnasındaki extra harcamalarınız (Yiyecek, içecek gibi...)
·         Kongre Workshopları ve partilerdeki extra harcamalarınız
·         Yurt Dışı Çıkış Konut Fonu
 
Rezervasyon için  ne yapmanız gerekiyor?
 
·         Pasaportu olmayan kişilerin acil olarak pasaport başvurusu yapmaları
 
·         VİZE alabilmeniz icin pasaport geçerlilik sürenizin min. 6 ay (tam) olması şarttır. Aksi takdirde vize almanızın imkanı olmayacaktır. Vizeniz için gerekli olan davet mektubu ve otel rezervasyon teyidini getirtebilmemiz için en geç 1 hafta içinde, 8 Nisan Çarşamba tarihine kadar tarafımıza ful isim soyadı ve pasaport numaranızı bildirip, beyaz fonda biyometrik olarak çekilmiş 2 adet vesikalık resminizle birlikte pasaportlarınızı, 150 Euro ön ödemeyi ve 80 Euro vize ücretini ulaştırmanız gerekmektedir.
 
·         Geri kalan 70 Euro’luk ödemenin en geç 27 Nisan Pazartesi  tarihine kadar yapılması gerekmektedir.
 
 
Bilgi:  Sofya için yola çıkış tarihimiz, 7 Mayıs Perşembe Gecesi, saat 24:00’dır. Dönüş ise,10 Mayıs Pazar Gecesi geç vakit (parti sonrası) olacaktır. Tam zamanlama ve saatler daha sonra bildirilecektir.
 
:-) Rica..
SİZE EN İYİ ŞEKİLDE YARDIMCI OLABİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN SİZDEN İSTENİLEN HER DETAYI ve DÖKÜMANI EKSİKSİZ ve ZAMANINDA TARAFIMIZA TESLİM EDİNİZ Kİ SİZLERİN VE BİZLERİN RAHAT EDEBİLECEĞİ BİR ŞEKİLDE TÜM HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLANABİLSİN.
 
EXTRA OLARAK VERECEĞİMİZ HER TÜRLÜ UĞRAŞLARIMIZ İÇİN( VİZE,  DAVETİYE MEKTUPLARI VS..) BİZLERE YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUZ.
 
VİZE KONUSUNDA MUNDO LATİNO OLARAK HİÇ BİR SORUMLULUK ALTINA GİRMEDİĞİMİZİ ÖNEMLE DUYURURUZ.
BU KONUDA SADECE GRUP OLARAK BAŞVURMA KONUSUNDA KOLAYLIK YAPMAKTAYIZ.
 
MEVCUT SCHENGEN VİZELERİ GEÇERLİ DEĞİLDİR.


Tango - Salsa All For One!

Tango - Salsa All For One!
İstanbul, dans severlerin unutamayacağı, benzersiz bir etkinliğe hazırlanıyor. 9 Şubat Cuma gecesi, karizmatik, tutku dolu, “ağır” dansı tango ile ateşli, coşkulu, fettan salsanın aşk dolu birlikteliğinde buluşacağız.

After Work Salsa Gecemiz

After Work Salsa Gecemiz
After Work Salsa Gecemiz

Absolute Salsa @ Mirror

Absolute Salsa @ Mirror
ABSOLUTE SALSA gecelerimiz MIRROR RESTAURANT & BAR΄da BAŞLADI ve her CUMA, 22.00 den itibaren devam ediyor

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..
%100 Ücretsiz Tanıtım Workshopları