1. Uluslararası Türkiye Salsa Festivali

1. Uluslararası Türkiye Salsa Festivali
TÜRKİYE’NİN İLK ULUSLARARASI SALSA FESTİVALİ

 

1. Türkiye Salsa Festivali
                                              
Turkey Salsa Fest
 
TICKETS ON SALE NOW!
 FULL PASS ONLY 50 EURO! (Prices go up soon!)
 
Dünyanın hiçbir  salsa kongresinde bulamayacağınız promosyonlu özel  fiyat!
FULL PASS SADECE 50 EURO! (Çok kısa bir zaman için!)
 
 
Mundo Latino ve Paul Young (Salsa UK), tüm dünyayı kasıp kavuran Latin ateşinin Türkiye’de de gün geçtikçe büyüyen bir ilgiyle izlenmesi sonucunda Latin müziği ve dansı tutkunlarını 1. Türkiye Salsa Festivali ile buluşturuyor.
 
Latin dansının ateşi dünyayı sarmaya devam ederken, bir kıvılcım da Türkiye’de tutuşturuyoruz.
 
22-24 Haziran 2007 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek unutulmaz bir müzik&dans etkinliği için gün saymaya başladık. İngiltere, Hollanda, Belçika, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, İsrail, Romanya, Bulgaristan ve Kıbrıs gibi onlarca ülkeden yüzlerce dansçıyı, doğuyla batının buluştuğu İstanbul’da ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.
 
Salsanın tohumlarını yıllar önce birkaç dans gönüllüsü ile beraber ektik. Yıllar boyunca siz sevgili dansseverlerle filizlendirip yeşerttik. Şimdi sevgi ve emeklerimizin meyvelerini alacağımız için mutluluğumuz sonsuz.
 
Amacımız hem Türkiye’nin modern yüzünü ve büyülü atmosferini dünyaya dans aracılığıyla tanıtmak, hem de Türk dansçılarının dünyada hakettikleri yerlere ulaşmalarını sağlamak.  Bu arada Türk insanının konukseferliğini ve İstanbul’un muhteşem güzelliklerini de Latin ateşinde ısıtıp sunabilirsek ne mutlu bizlere!
 
Gelecek yıllarda elbirliğiyle çok daha büyüteceğimize inandığımız 1. Türkiye Salsa Festivali’nde buluşmak üzere, hepinizi dansa davet ediyoruz..
 
http://www.turkeysalsafest.com


Tango - Salsa All For One!

Tango - Salsa All For One!
İstanbul, dans severlerin unutamayacağı, benzersiz bir etkinliğe hazırlanıyor. 9 Şubat Cuma gecesi, karizmatik, tutku dolu, “ağır” dansı tango ile ateşli, coşkulu, fettan salsanın aşk dolu birlikteliğinde buluşacağız.

After Work Salsa Gecemiz

After Work Salsa Gecemiz
After Work Salsa Gecemiz

Absolute Salsa @ Mirror

Absolute Salsa @ Mirror
ABSOLUTE SALSA gecelerimiz MIRROR RESTAURANT & BAR΄da BAŞLADI ve her CUMA, 22.00 den itibaren devam ediyor

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..

Dansını Seç.. Ritmini Yakala..
%100 Ücretsiz Tanıtım Workshopları