Düğün Dansı

Düğün Dansı
Düğün Dansı Hayalinizi Mundo Latino ile Gerçekleştirin
DÜĞÜN DANSI
 
Hayatınızın en önemli anını Düğün Dansınız ile ölümsüzleştirin
Hayatınızda her yaşadığınızı farklı kılmak sizin elinizde olduğu gibi, sevdiğiniz kişiyle yepyeni bir hayata başlangıcınızın ilk günü olan Düğün Gününüzü de unutulmaz anılarla dolu kılmak gene sizin elinizde. Sadece sizin için seçilmiş müzik ve  size özel  tasarlanmış dans koreografisi   ile yapacağınız ilk dans emin olunki üzerinden yıllar geçsede her izlediğinizde sizi ve yakınlarınızı gülümsetecek tatlı bir anı olacaktır.
 
Düğün Dansı Gereklimidir?
 
Eşinizle birlikte yapacağınız ilk dans uzun yıllar sürecek ve beraber geçireceğiniz bir ömrün ilk kutlaması , ilk görselliği olacaktır. Hayatta her zaman ilkler çok önemlidir.Bu nedenle yeni hayatınızın ilk performansının önemi çok büyük olacaktır. Dansınız esnasında sadece  misafirlerinizden ve ailenizden  alacağınız alkışlar ve hayranlık dolu bakışlar değil,  birlikte ortaya çıkartmış olduğunuz emek dolu bir çalışmanın ilk meyveside mutluluğunuzu ortaya serecektir.
 
Düğün Dansı için hangi dans türünü seçeceksiniz?
 
Çiftlerin tercih edecekleri yada istekleri doğrultusunda bizim önereceğimiz müziğe göre ve kullanılacak gelinlik doğrultusunda seçilecektir. Genelde seçimler Rumba, Vals, Tango, Salsa, Bachata , Cha Cha Cha gibi dans türleri arasından yapılmaktadır.
 
Düğün Dansı hayatımıza ne katacak?
 
Dans çalışmalarınız esnasında yapılan fiziksel aktivite beden sağlığınız , beyin –kas koordinasyonunuz açısından çok önemlidir. Özellikle düğün hazırlıkları koşuşturmaları sırasında, iş hayatı ve günlük yaşam stressi daha da arttığı için, dans çalışmalarına ayıracağınız bu küçük zaman, hayatınıza bir renk, bir anlam getirecektir. Dans öğrenimi sırasında eşinizle el ele tutuşmanız, birbirinize göstereceğiniz sıcak bakışlar, romantizminizi canlandırıp, o dönemdeki hayatınızı çok daha eğlenceli hale getirecektir. 
Çift olarak kazandığınız uyuma belki kendiniz bile şaşacaksınız. İşte gülümsemek için bir başka neden daha ...
 
Düğün Dansı Paketi
 
Gün ve saatlerini birlikte belirleyeceğimiz  4  çalışmadan oluşmaktadır.
 
 

 

 SOSYAL LATIN DANSLARI BAŞLANGIÇ

SOSYAL LATIN DANSLARI BAŞLANGIÇ
20 Haziran Çarşamba

Sırtaki ve Zeybek

Sırtaki ve Zeybek
21 Şubat Cuma

Oryantal Dans

Oryantal Dans
Yakında

Kizomba Boot Camp

Kizomba Boot Camp
20 - 27 Eylül