Dansa Hazır mısınız?

Dansa Hazır mısınız?
Dans bizim tutkumuz. Bu tutkumuzu sizinle de paylaşabilmek, sizi dansla düşlediğiniz dünyaya götürebilmek için buradayız. Mundo Latino'da.

 

Dansetmeyi öğrenmek istiyorsanız, 'dansedemem ama keşke edebilsem' diyorsanız, mutluluğun, , cesaretin paylaşıldığı benzersiz bir sosyal ortamın parçası olmak istiyorsanız...Mundo Latino uzun yıllara dayanan deneyimi ve zengin programıyla size özel fırsatlar sunuyor. Hayatınızda istediğiniz ve özlediğiniz değişimi yaratmanız için sizi bekliyor.
 
Mundo Latino düzenlediği bireysel ve grup dans dersleri, uluslararası arenadan isimleri konuk ettiği dans etkinlikleri, yaptığı festivaller, yarışmalarla 1999'dan beri Türkiye'de sosyal latin dansların öncüsü, dünyada ise dans camiasının aranan saygın üyelerinden biri.  Kurucuları Yonca Gülgeç Occleshaw ve Mehmet Ceyhan deneyim ve bilgilerini dansseverlere aktarmakla yetinmiyor, dünyada dans alanındaki tüm güncel gelişmeleri de takip ederek Türkiye ile dünya dans camiası arasında köprü oluyor.
 
Düşlediğiniz dünya için sizi dansa davet ediyoruz.
 
Mundo Latino,güven,başarı,en kaliteli hizmet...

Vizyonumuz
Türkiye'nin en yenilikçi, en kaliteli ve en iyi hizmeti veren DANS ve Organizasyon Şirketi olarak deneyimli hocaları ve kariyer sahibi çalışanları ile dünün deneyimlerinden faydalanan, yarına doğru sağlam adımlarla ilerleyen, bugün için çok çalışan, prensiplerinden taviz vermeyen Mundo Latino , dinamik ve yenilikçi projeleriyle çağdaşlarına ve meslektaşlarına örnek olan, "dansı" sanatın içinde  bir ifade biçimi olarak anlamlandırmanın yanısıra, bir duruş biçimi haline getirmeyi başarmıştır.
 
Misyonumuz
   En kaliteli ve yenilikçi dans eğitim ve organizasyon hizmetlerini her zaman enerjik bir atmosferde, üstün ve özgün hizmet anlayışıyla bütünleştirerek, sıcak ve güven dolu bir ortamda sunmak Mundo Latino olarak bizleri,  dürüstlük , güven ve etik değerlere dayalı ilişkiler ile birlikte mükemmelliğe ve yeniliğe bağlı kalarak  dansın her dokunuşunda ve adımında ortaya çıkan "Tutku ve keyif kültürü"nü, insanlara, değişen ve gelişen yaşamlara inanç ilkesiyle sunmak bizim için bir görevdir.
 
 
 
www.mundolatinodance.com
 
https://www.facebook.com/pages/Mundo-Latino-Dance-Promotions/370783518269?ref=ts&fref=ts
 
0212 244 63 60
0537 555 25 62